Share this:
Facebook Twitter Email
March 31,2015

Adamek z Sosnowskim lub Saletą w pożegnalnej walce?

Adamek z Sosnowskim lub Saletą w pożegnalnej walce?

Niewykluczone, że jesienią podczas gali organizowanej w Polsce swoją ostatnią bokserską walkę stoczy były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek (49-4, 29 KO). Jak zdradził w poniedziałkowym magazynie "Puncher" Mateusz Borek, w kontekście pojedynku z "Góralem" wymieniane są przede wszystkim nazwiska dwóch byłych mistrzów Europy wagi ciężkiej - Alberta Sosnowskiego (48-7-2, 29 KO) i Przemysława Salety (44-7, 22 KO).

- Cieszę się, że moje nazwisko jest wymieniane przy tej okazji, jestem jak najbardziej na tak. Jestem cały czas w treningu, również chętnie pożegnam się z publicznością na gali w Polsce, więc jeśli rozmowy by zaowocowały, to chętnie wyjdę do ringu - powiedział w "Puncherze" Sosnowski, który nie boksował od maja ubiegłego roku.

Adamek ostatni raz walczył w listopadzie ubiegłego roku, przegrywając na punkty z Arturem Szpilką. Sosnowski w ostatnim czasie coraz aktywniej zaczyna udzielać się poza ringiem jako komentator gal bokserskich, ale rozpoczął również przygodę ze szkoleniem młodzieży na obiektach warszawskiej Legii.