Share this:
Facebook Twitter Email
October 31,2014

Fonfara i Ngumbu pewni wygranej przed sobotnią walką

Fonfara i Ngumbu pewni wygranej przed sobotnią walką

Już w sobotę na gali w Chicago Andrzej Fonfara (25-3, 15 KO) zmierzy się z Francuzem Doudou Ngumbu (33-5, 19 KO). Wczoraj pięściarze spotkali się na konferencji prasowej, obaj emanowali pewnością siebie.

- Chcę kolejnej mistrzowskiej szansy, ale najpierw muszę pokonać tego gościa, a potem odnosić następne zwycięstwa. Czuję się gotowy do walki o pas, jednak ten facet w sobotę będzie chciał pokrzyżować moje plany - mówił Fonfara, który w swoim poprzednim występie uległ czempionowi WBC wagi półciężkiej Adonisowi Stevensonowi.

- Cieszę się, że znów boksuję w Chicago. Ngumbu to bardzo dobry pięściarz, który na pewno da mi ciężką walkę, ale to ja zejdę z ringu jako zwycięzca. Nie mogę się doczekać chwili, gdy wyjdę między liny i będę mógł dać fanom to, na co czekają - dobry, twardy pojedynek - dodał "Polski Książę".

- Walka w Ameryce to dla mnie ogromna szansa i zaszczyt. Ciężko trenowałem, by być w najwyższej formie na tę walkę i tego rywala - zapewniał tymczasem Ngumbu, który w przeszłości dwukrotnie boksował z Polakami, zwyciężając Aleksa Kuziemskiego i przegrywając z Pawłem Głażewskim.

- Nie jest tajemnicą, że Fonfra potrafi mocno uderzyć, ale nie obawiam się tego. Liczy się tylko to, co wydarzy się w sobotę w ringu. Nie mam żadnych obaw, jestem pewien, że mam wszystko czego trzeba, by pokonać Fonfarę. Przebyłem tę długą drogę w jednym celu - by wygrać - oznajmił Doudou Ngumbu.